Download Monitor - en to fa_IR translation catalogue (152 entries)

en: Select a category
fa_IR: یک موضوع انتخاب کنید

en: Download title
fa_IR: عنوان دانلود

en: Download updated.
fa_IR: دانلود بروز رسانی شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد دلخواه بروز رسانی شد.

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد دلخواه حذف شد.

en: Download restored to revision from %s
fa_IR: دانلود به نسخه %s بازنگری شد

en: Download published.
fa_IR: دانلود منتشر شد.

en: Download saved.
fa_IR: دانلود ذخیره شد.

en: Download submitted.
fa_IR: دانلود ثبت شد.

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
fa_IR: دانلود برای <strong>%1$s</strong> زمانبندی شد.

en: M j, Y @ G:i
fa_IR: M j Y @ G:i

en: Download draft updated.
fa_IR: پیشنویس دانلود بروزرسانی شد.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Title
fa_IR: عنوان

en: ID
fa_IR: شناسه

en: File
fa_IR: فایل

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Categories
fa_IR: موضوعات

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Download count
fa_IR: تعداد دانلود

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Members only
fa_IR: فقط اعضا

en: Date posted
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Featured download
fa_IR: دانلود ویژه

en: Popular Downloads
fa_IR: دانلود های محبوب

en: There are no stats available yet!
fa_IR: هنوز هیچ آماری در دسترس نیست!

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Browse for a file
fa_IR: جستجو برای یک فایل

en: No files found
fa_IR: هیچ فایلی یافت نشد

en: Insert Download
fa_IR: وارد کردن دانلود

en: Insert Shortcode
fa_IR: وارد کردن شورت کد

en: Quick-add download
fa_IR: اضافه کردن سریع دانلود

en: Error: File was not created.
fa_IR: خطا: فایل ایجاد نشد.

en: Download successfully created.
fa_IR: دانلود با موفقیت ایجاد شد.

en: Error: Download was not created.
fa_IR: خطا: دانلود ایجاد نشد

en: Choose a download
fa_IR: یک دانلود را انتخاب کنید

en: Template
fa_IR: قالب

en: Template Name
fa_IR: نام قالب

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
fa_IR: در صورتی که فیلد را خالی بگذارین به صورت پیشفرض از قالب <code>content-download.php</code> استفاده خواهد شد. برای مثال در صورت وارد کردن <code>image</code>، قالب دانلود به صورت <code>content-download-image.php</code> در خواهد آمد.

en: Drop file here
fa_IR: فایل را اینجا بندازید

en: Select File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Enter URL manually
fa_IR: بصورت دستی آدرس فایل را وارد کنید

en: Download URL
fa_IR: آدرس دانلود

en: Required URL
fa_IR: آدرس مورد نیاز

en: Download Title
fa_IR: عنوان دانلود

en: Required title
fa_IR: عنوان مورد نیاز

en: Optional version number
fa_IR: شماره نسخه اختیاری

en: Save Download
fa_IR: ذخیره دانلود

en: Allowed Files
fa_IR: فایل های مجاز

en: Please wait...
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Download Options
fa_IR: تنظیمات دانلود

en: Short Description
fa_IR: توضیحات کوتاه

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
fa_IR: این دانلود را ویژه کنید! استفاده شده توسط شورت کدها و ابزارک ها.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
fa_IR: در صورت انتخاب تنها کاربران وارد شده به سایت قادر به دسترسی به فایل از طریق لینک دانلود هستند.

en: Close all
fa_IR: بستن همه

en: Expand all
fa_IR: باز کردن همه

en: General
fa_IR: عمومی

en: Default Template
fa_IR: قالب پیشفرض

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
fa_IR: انتخاب کنید کدام قالب برای شرت کد <code>[download]</code> بصورت پیشفرض استفاده شده است (می تواد با استفاده از <code>format</code> بازنویسی شود).

en: Enable
fa_IR: فعال

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
fa_IR: در صورتی که از <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> پشتیبانی شود، can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: download
fa_IR: دانلود

en: Download Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی دانلود

en: Endpoint Value
fa_IR: مقدار نقطه پایانی

en: Download ID
fa_IR: شناسه دانلود

en: Download slug
fa_IR: اسلاگ دانلود

en: Logging
fa_IR: در حال ثبت وقایع

en: Download Log
fa_IR: ثبت وقایع دانلود

en: Log download attempts, IP addresses and more.
fa_IR: وقایع اقدام به دانلود، آی پی آدرس ها و بیشتر.

en: Blacklist IPs
fa_IR: لیست سیاه آی پی ها

en: Blacklist user agents
fa_IR: لیست سیاه نوع کاربران

en: List browser user agents to blacklist, 1 per line.
fa_IR: لیست نمایش نوع کاربری برای لیست سیاه، یکی در هر خط.

en: Logs
fa_IR: وقایع

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings successfully saved
fa_IR: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Download Logs
fa_IR: دانلود وقایع

en: Export CSV
fa_IR: خروجی CSV

en: Version ID
fa_IR: شناسه نسخه

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User IP
fa_IR: آی پی کاربر

en: User Agent
fa_IR: نوع کاربر

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Download Complete
fa_IR: دانلود کامل شد

en: %s ago
fa_IR: %s پیش

en: Download #%d (no longer exists)
fa_IR: دانلود #%d (دیگر وجود ندارد)

en: Non-member
fa_IR: عضو نیست

en: User
fa_IR: کاربر

en: IP Address
fa_IR: آی پی آدرس

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Click to toggle
fa_IR: برای تغییر حالت کلیک کنید

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
fa_IR: نسخه <span class="version">%s</span> (%s)

en: File URL(s)
fa_IR: آدرس فایل(ها)

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
fa_IR: آدرس هر فایل در یک خط - فایل های چنتایی به عنوان لینک میرور استفاده میشوند (chosen at random).

en: Upload file
fa_IR: آپلود فایل

en: Choose a file
fa_IR: یک فایل را انتخاب کنید

en: Insert file URL
fa_IR: آدرس فایل را وارد کنید

en: Browse for file
fa_IR: جستجوی فایل

en: File Date
fa_IR: تاریخ فایل

en: Download does not exist.
fa_IR: دانلود موجود نیست.

en: Go to homepage &rarr;
fa_IR: برو به صفحه اصلی &larr;

en: Download Error
fa_IR: خطای دانلود

en: No file paths defined.
fa_IR: هیچ آدرس فایلی تعریف نشده است.

en: Redirected to file
fa_IR: هدایت به فایل

en: Redirected to remote file.
fa_IR: هدایت به فایل

en: File not found.
fa_IR: فایل یافت نشد.

en: Downloads
fa_IR: دانلود

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن

en: Add Download
fa_IR: اضافه کردن دانلود

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Download
fa_IR: ویرایش دانلود

en: New Download
fa_IR: دانلود جدید

en: View Download
fa_IR: مشاهده دانلود

en: Search Downloads
fa_IR: جستجوی دانلود ها

en: No Downloads found
fa_IR: هیچ دانلودی یافت نشد

en: No Downloads found in trash
fa_IR: هیچ دانلودی در سطل زباله یافت نشد

en: Parent Download
fa_IR: دانلود مادر

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
fa_IR: اینجا جاییست که شما میتوانید برای سایتتان دانلود جدید بسازید یا آنها را مدیریت کنید.

en: Download not found
fa_IR: دانلود یافت نشد

en: Download Category
fa_IR: موضوعات دانلود

en: Search Download Categories
fa_IR: جستجوی موضوعات دانلود

en: All Download Categories
fa_IR: همه ی موضوعات دانلود

en: Parent Download Category
fa_IR: موضوع دانلود مادر

en: Edit Download Category
fa_IR: ویرایش موضوع دانلود

en: Update Download Category
fa_IR: بروز رسانی موضوع دانلود

en: Add New Download Category
fa_IR: اضافه کردن موضوع دانلود

en: New Download Category Name
fa_IR: نام موضوع دانلود جدید

en: Download Tag
fa_IR: برچسب دانلود

en: Search Download Tags
fa_IR: جستجوی برچسب های دانلود

en: All Download Tags
fa_IR: همه ی تگ های دانلود

en: Parent Download Tag
fa_IR: برچسب دانلود مادر

en: Edit Download Tag
fa_IR: ویرایش برچسب دانلود

en: Update Download Tag
fa_IR: بروز رسانی برچسب دانلود

en: Add New Download Tag
fa_IR: اضافه کردن برچسب دانلود

en: New Download Tag Name
fa_IR: نام برچسب دانلود جدید

en: Docs
fa_IR: اسناد

en: Display a list of your downloads.
fa_IR: نمایش یک لیست از دانلودهای شما

en: Downloads List
fa_IR: لیست دانلودها

en: Featured Downloads
fa_IR: دانلود های ویژه

en: Default template
fa_IR: قالب پیشفرض

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Date added
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Date modified
fa_IR: تاریخ ویرایش

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: Show only featured downloads
fa_IR: فقط دانلود های ویژه را نشان بده

en: Show only members only downloads
fa_IR: فقط دانلود های مخصوص اعضا را نشان بده

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

en: Download File
fa_IR: دانلود فایل

en: Download &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: دانلود &ldquo;%s&rdquo;
